KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13568605
nr 1356 8605
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Tusch, Ã…rstabron, Signerad. Motivet: 20x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:19:20
25/10 17:13:42
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg